Јавете се на: +389 71 224 117

Имоти

 • Се продава
  Kомплекс Верина-Орман, Скопје

  annonce idéale site de rencontre Скопје, Орман 1000 Македонија

  poeme quand je t'es rencontrer €185.000

  rencontre trans annonce Нудиме нов невселуван стан на ПРОДАЖБА во елитниот комплекс Верина-Орман. Станот е лоциран на 1ви кат во зграда од 5 ката со панорамски лифт....

 • Се продава
  Капиштец, Скопје

  https://paulkeetch.uk/mikstyra/korka/5540 Скопје, Капиштец 1000 Македонија

  stillwater ok speed dating €49.600

  partnersuche ulm Нудиме деловен простор за ПРОДАЖБА во Капиштец во деловниот центар Беверли на високо приземје. Деловниот простор е во вкупна површина од 31 м2 .Просторот...

  • 1
  • recommended you read 31 m²

 • Се Издава
  Дебар Маало, Скопје

  Скопје, Дебар Маало 1000 Македонија

  €1.200 месечно

  Нудиме опремен канцелариски простор за ПРОДАЖБА во Дебар Маало. Деловниот простор располага со 34 м2 океански тип. Просторот е опремен комплетно со канцелариски мебел,...

  • 34 m²
 • Се продава
  Индустриска Зона, Куманово

  Куманово, Индустриска Зона Македонија

  €500.000

  Логистичка постројка за складирање лоцирана североисточно од Град Куманово, прва линија на магистралниот пат Е-871, поврзувајќи го европскиот пат на автопатот Е-75 кој се...

   4475 m²
 • Се Издава
  Дебар Маало, Скопје

  Скопје, Дебар Маало 1000 Македонија

  €500 Месечно

  Ние нудиме стан кој ќе биде одлична можност за изнајмување. Модерно опремени, се наоѓа во Дебар Маало, најпопуларен дел во центарот на Скопје. Станот...

  • 2
  • 2
  • 76 m²
 • Се продава
  Козле, Скопје

  Скопје, Козле 1000 Македонија

  €245.000

  Ние нудиме куќа за продажба и изнајмување во Козле на главната улица (Козле). Куќата е целосно опремени во современ стил. Има 3 спални, 3...

  • 3
  • 3
  • 221 m²
 • Се Издава
  Центар, Скопје

  Скопје, Центар 1000 Македонија

  €400 месечно

  Нудиме опремен нов стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ во Центар-Градски sид . Станот располага со светол дневен престој , кујна од отворен тип и трпезарија ....

  • 1
  • 76 m²
 • Се продава
  Аеродром, Скопје

  Скопје, Аеродром 1000 Македонија

  €85.000

  Се нуди стан на продажба во населба Аеродром. Станот располага со станбена површина од 89.9м2. 2 спални соби, 1 бања + 1 готински тоалет,...

  • 2
  • 2
  • 89.9 m²
 • Се продава
  Црниче, Скопје

  Скопје, Црниче 1000 Македонија

  €600.000

  Нудаме на ПРОДАЖБА Вила на Водно, нас. Црниче со поглед на Скопје. Вилата е лоцирана во резиденцијален дел со индивидуални куќи. Вилата има 323м2...

  • 5
  • 2
  • 323 m²
 • Се продава
  Ѓорче Петров, Скопје

  Скопје, Ѓорче Петров 1000 Македонија

  €35.700

  Во близина Европската очна болница болница Санте Плус се нуди стан за продажба. Станот e со површина од 51м2 и располага со една светла...

  • 1
  • 51 m²